Czcionka: A- A A+

Wyjątkowy sukces parczewskiej orkiestry

MOD nagroda Parczewska Młodzieżowa Orkiestra Dęta niedzielnym popołudniem 15 lipca 2012 roku wzięła udział w X Jubileuszowym Festiwalu Orkiestr Dętych w Polichnie i po raz kolejny zaprezentowała swój wysoki poziom zajmując I Miejsce w konkursie.
Chęć uczestnictwa w imprezie zgłosiło wiele zespołów, jednak liczba miejsc była ograniczona. Na dużej scenie stadionu sportowego zaprezentowało się 10 orkiestr dętych z miejscowości: Bychawa, Chełm, Gorzyce, Leśniowice, Kuryłówka, Obsza, Strzyżewice, Szastarka, Parczew, Wilkołaz.

Czytaj więcej...

VII Spotkania Orkiestr Dętych w Parczewie

62VII Spotkania Orkiestr Dętych rozpoczęto przemarszem, który wyruszył sprzed budynku Urzędu Miejskiego w Parczewie, ulicami miasta do Parku przy Placu Wolności.
Barwną paradę poprowadziła Młodzieżowa Orkiestra Dęta UM w Parczewie.

Czytaj więcej...

VII SPOTKANIA ORKIESTR DĘTYCH

orkiestra0Jeszcze tylko przez dwa dni organizatorzy Spotkań Orkiestr Dętych w Parczewie przyjmują zgłoszenia zespołów, które chcą wziąć udział w siódmej edycji tej imprezy. W tym roku przegląd odbędzie się w niedzielę 27 maja, a chętni mogą się zgłaszać tylko do najbliższego czwartku 10 maja włącznie.

Czytaj więcej...

Instrumenty dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Parczewie

orkiestra0   Młodzieżowa Orkiestra Dęta, funkcjonująca przy Urzędzie Miejskim w Parczewie od 2001r., niewątpliwie stanowi kulturalną wizytówkę Gminy Parczew.

   Wyróżnia się swoim stylem, a jej repertuar wyszedł daleko poza tradycyjnie postrzegane ramy orkiestr dętych. Orkiestra ma różnorodny repertuar liczący ponad 150 utworów na różne okazje od muzyki kościelnej, ludowej i patriotycznej po przeboje muzyki rozrywkowej, filmowej i symfonicznej. Jej występy uświetniają uroczystości sakralne, miejskie i powiatowe. W swym dorobku Orkiestra posiada również wiele nagród i dyplomów.

Czytaj więcej...

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

Karta Dużej Rodziny

smal kdr parczew

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss