Czcionka: A- A A+

REZERWACJA BASENU KSR

Kierownictwo Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego zwraca się z prośbą o zgłaszanie terminów rezerwacji dla zakładów pracy, instytucji, grup zorganizowanych. 
Prosimy o pisemne rezerwacje zgodnie z załączonym formularzem.
Rezerwacje mogą dotyczyć wynajęcia na wyłączność poszczególnych torów pływackich, basenu pływackiego, lub całego obiektu, mogą dotyczyć rezerwacji miejsca dla poszczególnej ilości osób na ogólnodostępnym obiekcie.
Rezerwacje można składać osobiście u Kierownika Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego, lub na recepcji: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub na nr fax 83 345 98 36.
Rezerwacje będą weryfikowane na bieżąco. Przed pierwszym wynajmem może być zawarta między stronami umowa korzystania z pływalni KSR, na podstawie, której określone zostaną zasady i terminy.
Wszelkie zmiany zgłoszonych rezerwacji prosimy także zgłaszać na załączonym formularzu.

UWAGA: OSOBY ZAINTERESOWANE HARMONOGRAMEM DOKONANYCH REZERWACJI PROSZONE SĄ O KONTAKT Z RECEPCJĄ

WAŻNE !  Prosimy o zapoznanie się z regulaminami obowiązujacymi na naszym obiekcie.  Prosimy wszystkich opiekunów grup o przebieranie się w strój basenowy (lub sportowy) - konieczność ze względu na zaostrzenie przepisów sanitarno-epidemiologicznychUWAGA ! WAŻNE ! Podstawowe informacje


FORMULARZ ZGŁOSZENIA REZERWACJI - plik doc
FORMULARZ ZGŁOSZENIA REZERWACJI - plik pdfWybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

Karta Dużej Rodziny

smal kdr parczew

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss