Czcionka: A- A A+

GIMNAZJUM

Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Parczewie

clip image002

   Publiczne Gimnazjum w Parczewie to szkoła przyjazna i życzliwa uczniom, zapewniająca poczucie bezpieczeństwa, wzajemnego zaufania. Nad rozwojem uczniów czuwa wysoko wykwalifikowana kadra nauczycieli oraz pedagog i psycholog szkolny.
   Władze szkoły jasno określają prawa i obowiązki uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, co stwarza warunki do pełnego rozwoju osobowości ucznia i budowania systemu uniwersalnych wartości.
   Jest to szkoła z wieloletnią tradycją i pięknym ceremoniałem z własnym hymnem i sztandarem, które można podziwiać podczas takich uroczystości, jak np. dzień patrona.
   Jednocześnie szkoła stawia swym wychowankom wysokie wymagania, dzięki czemu nasi uczniowie odnoszą sukcesy na szczeblach: miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim zarówno na polu naukowym, jak i sportowym.
   Gimnazjum proponuje uczniom naukę w klasach dwujęzycznych oraz uczestnictwo w wielu kołach zainteresowań i imprezach szkolnych i międzyszkolnych (inscenizacje, spotkania z aktorami scen polskich, montaże słowno-muzyczne). Nasza oferta edukacyjna obejmuje różnorodne projekty edukacyjne, konkursy szkolne i ogólnopolskie, zajęcia z doradztwa zawodowego, wymiany międzynarodowe, współpracę z wieloma szkołami, stowarzyszeniami i fundacjami z terenu całej Polski; wycieczki krajoznawcze i edukacyjne, wyjazdy do teatrów i muzeów.

Szkoła dysponuje:
- bogatą bazą dydaktyczną
- świetnie przygotowanymi pracowniami przedmiotowymi wyposażonymi w laptopy, oprogramowanie edukacyjne „eduROM" i rzutniki multimedialne
- platformą e-learningową, stosowaną do nauczania przez Internet oraz do pracy z uzdolnionymi uczniami
- dobrze zaopatrzoną biblioteką szkolną z ICIM
- nowoczesnymi boiskami

Więcej informacji na stronie: http://www.gimparczew.pl

tel/fax (083) 355 12 40 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

Karta Dużej Rodziny

smal kdr parczew

E-Inclusion


logo wykluczenie

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss