Na Dożynkach Powiatowych w Podedwórzu 2023 Gminę Parczew reprezentował Paweł Kędracki, Burmistrz Parczewa i Mirosław Naumiuk, Przewodniczący Rady Miejskiej. W tradycyjnym święcie plonów wzięli udział: Zastępca Burmistrza Parczewa, Sekretarz, przedstawiciele radnych i sołtysów Gminy Parczew.
Członkinie i członkowie Kół Gospodyń Wiejskich: Wolanki z Woli Przewłockiej i z Wierzbówki pokazali, że nie obca im jest dbałość o zwyczaje i tradycje polskiej wsi i na gospodarskie święto przygotowali wieńce dożynkowe. Nie zabrakło też tradycyjnego, wiejskiego poczęstunku (KGW Wierzbówka), a obchody dożynkowe swoim występem uświetnił Zespół Tyśmienica, oczywiście z Tyśmienicy.

Dożynki 2023 grupowe zdjęcie w kościele, na pierwszym planie Burmistrz Parczewa i Przewodniczący Rady Miejskiej w Parczewie