logo world tarvel showW miniony weekend Gmina Parczew brała udział w międzynarodowych targach turystycznych World Travel Show 2018.

To już trzecia edycja tego największego w Polsce wydarzenia branżowego, w którym wzięło udział 800 wystawców, w tym 300 z zagranicy. Krajem partnerskim tej edycji były Stany Zjednoczone Ameryki a ambasadorem wydarzenia była podróżniczka Martyna Wojciechowska. Podczas trzech dni targów, odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą turystyczną krajów z pięciu kontynentów w tym: atrakcji kulinarnych, pokazów strojów narodowych, tańców, sztuk walki.

Gmina Parczew podczas targów prezentowała walory przyrodnicze ziemi parczewskiej, ofertę turystyczną oraz rozpoznawalne produkty lokalne. To była okazja do wielu rozmów i nawiązywania kontaktów.

Serdecznie dziękujemy sąsiednim gminom oraz przedsiębiorcom za współpracę w ramach promocji Parczewa oraz całego regionu.