attention 23334 1280

Z uwagi na ogłoszony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii od dnia 25 maja 2020 r. na podstawie zarządzenia nr 379/20 Burmistrza Parczewa wznawia się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Miejskim w Parczewie ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Realizacja spraw w Urzędzie Miejskim w Parczewie może wiązać się z ograniczeniami wynikającymi z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa
i wypełnienia wytycznych sanitarnych, takimi jak w szczególności: ograniczanie liczby interesantów przebywających w tym samym czasie w tym samym pomieszczeniu, obowiązkiem dezynfekcji rąk przy użyciu środków znajdujących się przy wejściu głównym do budynku, zakrywania ust i nosa zgodnie z nałożonymi obowiązkami w przepisach prawa, z uwzględnieniem zawartych wyjątków.

Ustala się czas przyjmowania i obsługi interesantów od 25 maja 2020 r. od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30-15.30.

Przyjmowanie i obsługa interesantów będzie prowadzona we wszystkich sprawach realizowanych przez Urząd Miejski w Parczewie, w pierwszej kolejności po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie lub elektronicznie.
    W trakcie obsługi dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

Realizacja spraw w Urzędzie Miejskim w Parczewie jest również możliwa za pośrednictwem:

• Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Urzędu Miejskiego w Parczewie dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP), adres skrytki: /90b55lwmnu/SkrytkaESP,
  • poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w przypadku gdy nie jest wymagany podpis
  • operatora pocztowego na adres ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew - jeśli osoba nie posiada konta na platformie ePUAP, profilu zaufanego, albo certyfikatu kwalifikowanego;
  • w pojemniku umieszczonym przy wejściu głównym do budynku Urzędu Miejskiego w Parczewie.

Kasa Urzędu Miejskiego w Parczewie  czynna jest od poniedziałku do piątku
w godzinach: 7.30- 14.00.

Dokonywanie płatności może być również realizowane poprzez bankowość elektroniczną, placówkę bankową lub pocztową  na wskazane na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w  Parczewie rachunki bankowe.

Obsługa informacyjna klientów w zakresie spraw należących do właściwości Urzędu Miejskiego w  Parczewie będzie realizowana telefonicznie pod wskazanymi niżej numerami telefonów lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:

• sekretariat tel. 83 355-12-24, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach dotyczących Urzędu Stanu Cywilnego  tel. 83 355-12-33, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach dotyczących ewidencji ludności i dowodów osobistych tel. 83 355-12-35 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach dotyczących oświaty i kultury tel. 83 355-12-32, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach dotyczących gospodarki nieruchomościami i planowania przestrzennego tel. 83 355-12-27, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach dotyczących podatków i opłat lokalnych tel. 83 355-12-30, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach dotyczących opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi tel. 83 355-11-69 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach dotyczących działalności gospodarczej tel. 83 355-12-28,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w sprawach dotyczących spraw inwestycyjnych, w tym inwestycje solarne tel. 83 355-12-36,email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe znajdziecie Państwo również na stronie internetowej Urzędu https://www.parczew.com

Burmistrz Parczewa

(-) Kędracki Paweł