Plakat 1

„Konkurs Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu".

Termin zgłaszania się do konkursu upływa z dniem 25 listopada br., a zakończeniem jest ogłoszenie zwycięzców do 15 grudnia br.

Konkurs adresowany jest do gmin, w których użytkownicy gospodarstw rolnych dokonują samospisu internetowego w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r.

W konkursie gminy w każdym województwie otrzymają nagrody, odpowiednio:

· za zajęcie I miejsca – 5 komputerów all-in-one, 2 urządzenia wielofunkcyjne,

· za zajęcie II miejsca – 3 komputery stacjonarne, 3 monitory, 4 tablety, 1 urządzenie wielofunkcyjne,

· za zajęcie III miejsca – 2 komputery stacjonarne, 2 monitory, 3 tablety, 1 urządzenie wielofunkcyjne,

· za zajęcie IV miejsca - 7 tabletów, 1 urządzenie wielofunkcyjne,

· za zajęcie V miejsca – 6 tabletów, 1 urządzenie wielofunkcyjne.

Dodatkowo Komitety Konkursowe będą mogły przyznać nagrodę specjalną Prezesa GUS w każdym województwie. Nagroda przeznaczona jest dla gminy najbardziej zaangażowanej we współpracę z Urzędem Statystycznym, gdzie brane są pod uwagę wszystkie działania obejmujące okres od początku do końca trwania PSR 2020 tj. od 1.09.2020 r. do 30.11.2020 r. Nagrodę specjalną stanowi sprzęt elektroniczny w postaci 7 tabletów i 1 urządzenia wielofunkcyjnego.

Wszystkie informacje związane z konkursem, Regulamin, skład jury, będą opublikowane na stronie https://spisrolny.gov.pl w zakładce konkursy.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem maila „Konkurs Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu – zgłoszenie".

Osoby do kontaktu w sprawie konkursu: Magdalena Rosołowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Sławomir Dziaduch Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

Załączniki:

Ulotka 1