Szanowni Państwo, MIESZKAŃCY Gminy Parczew !
Niezbędnym zadaniem jest stworzenie bazy lokali osób, które ew. są zainteresowane przyjęciem uchodźców z objętej wojną Ukrainy. W tym celu proszę przesłać na adres:
1. Kto jest chętny do zapewnienia lokum - dane adresowe, imię, nazwisko, nr tel. ;
2. Kogo jestem w stanie przyjąć (np. matka z dziećmi) i ile takich osób (proszę mierzyć siły na zamiary);
3. Listę osób/lokali, w których JUŻ mieszkają uchodźcy;
4. Ile jest tych osób pod danym adresem, jaki jest przekrój osobowy (np. matka z dziećmi), czy długo mają zamiar zostać? Czy zamierzają jechać dalej?
5. Informacja dotyczy to również hoteli, które JUŻ udzieliły gościny uchodźcom.
WAŻNE!
NA ADRES (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) WYSYLAMY TYLKO TE INFORMACJE - NIC WIĘCEJ!!!
Zależy nam na uporządkowaniu informacji w celu lepszego i sprawniejszego kierowania pomocy.
PROSZĘ NIE TWORZYĆ 10 baz danych i nie powielać w nich tych samych informacji.
Zachęcam do pomocy.
Pozdrawiam Burmistrz Parczewa
ps. Proszę o powielanie postu.

Herb Parczewa - grafika poglądowa