W dniu 1 czerwca br. na obiektach MOSiR w Parczewie odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w których udział wzięło 7 drużyn: 4 chłopięce (Podedwórze 1, Podedwórze 2, Gęś, Koczergi) oraz 3 drużyny dziewczęce (Gęś, Parczew, Jasionka). Łącznie w zawodach startowało 69 zawodników. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w dwóch konkurencjach – w sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta dzielnie walczyli o zajęcie najlepszego miejsca na podium i nie zabrakło przy tym także dobrej zabawy.

Klasyfikacja Generalna w grupie dziewcząt:
1 miejsce MDP Jasionka z wynikiem 1017,6 pkt.
2 miejsce MDP Parczew z wynikiem 1015,6 pkt.
3 miejsce MDP Gęś z wynikiem 1013,00 pkt

Klasyfikacja Generalna w grupie chłopców:
1 miejsce MDP Podedwórze 2 z wynikiem 1040,8 pkt.
2 miejsce MDP Koczergi z wynikiem 1027,1 pkt.
3 Miejsce MDP Gęś z wynikiem 1005,6 pkt.
4 miejsce MDP Podedwórze 1 994,7 pkt.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspólną zabawę, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.