Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji był organizatorem II Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w Sezonie 2022/2023 Impreza odbyła się w dniu 15 Stycznia 2023 w sali MOSIRU przy Al. Jana Pawła II 1 w Parczewie. Do rywalizacji przystąpiło 26 uczestników z Miasta i Gminy Parczew oraz z regionu woj. lubelskiego. Zawodnicy zagrali systemem do dwóch porażek i 3 wygranych setów w drabince na 32 uczestników. Zasłużone zwycięstwo w drugim turnieju odniósł Grzegorz Sajnaj, pokonując w finale Bartłomieja Niedzwiedzia z Lublina 3:0. Na podium znalazł się również Adam Kaczor który pokonał po wyrównanym pojedynku Grzegorza Wołowika 3:2. Wysokie 5 i 6 miejsca zajęli Grzegorz Kazanowski z Parczewa i Dariusz Abramowicz z Kolana. W pierwszej 4 ogólnej klasyfikacji Grand Prix po 2 turniejach są: Grzegorz Sajnaj,Adam Kaczor, Dariusz Abramowicz i Grzegorz Wołowik. Kolejny 3 turniej zostanie rozegrany 29 stycznia 2023. Już tu mogą zapaść decydujące wyniki, przybliżające do końcowego sukcesu w całym Grand Prix Parczewa.

Więcej informacji na stronie MOSiR Parczew - link do strony MOSiR-u

Logo MOSiR - grafika poglądowa