Szanowni Państwo
Zgodnie z wcześniejszą informacją rozpoczynamy zbiórkę dla uchodźców z Ukrainy prowadzoną przez Urząd Miejski w Parczewie. Aktualnie potrzebne są:

- art. higieniczne,
- środki czystości,
- chemia gospodarcza,
- żywność w opakowaniach zbiorczych z długim terminem ważności,
- art. dla dzieci w postaci odżywek, soczków, pampersów itp.

W chwili obecnej nie prowadzimy zbiórki odzieży i prosimy o niedostarczanie ubrań, butów itp.

Miejsce zbiórki: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Parczewie (ul. Warszawska 24) w dniach:
- poniedziałek godz. 16.00-18.00
- wtorek – czwartek 8.00-18.00
- piątek 8.00-12.00

Zebrane dary zostaną dostarczone w pierwszej kolejności uchodźcom z Ukrainy przebywającym na terenie Gminy Parczew. Mieszkańców i instytucje, opiekujących się ukraińskimi obywatelami, prosimy o zgłaszanie ewent. zapotrzebowania na: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel 83 355 11 69 w godz. 7.30 – 15.30, a w nagłych wypadkach tel. 881 207 145 do godz. 18.00.

Pozdrawiam - Paweł Kędracki, Burmistrz Parczewa